Dodatkowe usługi parkingu na Szyszkowej 39

Pozostawienie auta na Parkingu Szyszkowa 39 ma wiele plusów. Poza bezpieczeństwem i spokojną głową właściciela auta, posiadamy ofertę, której nie ma większość parkingów w okolicy warszawskiego lotniska.

Transfer z i na lotnisko

Przy pozostawieniu auta na naszym parkingu, oferujemy transfer na lotnisko oraz odbiór po przylocie i transport bezpośrednio na parking. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możecie Państwo zaoszczędzić na tańszej ofercie w porównaniu do parkingu samego lotniska. Z drugiej strony, otrzymujecie Państwo możliwość skorzystania z transferu.

Nocleg na Okęciu przed podróżą lub po

Z parkingiem graniczy Hotelik Okęcie, w którym możecie Państwo zatrzymać się przed odlotem lub np. przenocować po powrocie, aby po odpoczynku ruszyć w dalszą drogę. Warto już podczas rezerwacji miejsca parkingowego, zarezerwować również pobyt w hoteliku.

Mycie auta

Z ciekawych usług jakie oferujemy, możemy polecić również mycie auta w czasie Państwa nieobecności. Dzięki czemu, po powrocie będziecie mogli udać się do domu czystym autem, nie tracąc czasu na kolejne niepotrzebne przystanki.

Warsztat samochodowy

Na terenie przyległym posiadamy również profesjonalny warsztat samochodowy. Podczas Państwa podróży, na życzenie możemy dokonać przeglądu auta lub np. Naprawić usterki, na których poprawienie normalnie nie macie Państwo czasu.

Oczywiście wyżej wymienione usługi, w większości są usługami dodatkowo płatnymi, jednak zyskujecie Państwo coś znacznie cenniejszego - czas i możliwość odpoczynku.

Cennik Parkingu

1 dzien

60 pln

2 dni

60 pln

3 dni

65 pln

4 dni

70 pln

5 dni

70 pln

6 dni

75 pln

7 dni

80 pln

8 dni

80 pln

9 dni

90 pln

10 dni

90 pln

11 dni

100 pln

12 dni

100 pln

13 dni

110 pln

14 dni

120 pln

15 dni

120 pln

16 dni

130 pln


Aktualne ceny promocyjne