Przygotowanie auta do pozostawienia na parkingu

Tak naprawdę jest to instrukcja przygotowania auta, jak i właściciela. Często pojawia się pytanie: No dobra, ale jak mam zarezerwować miejsce. Co mam dalej robić? W związku z tym, publikujemy skrócony przewodnik.

Zarezerwuj miejsce

Zarezerwuj miejsce podając konkretne daty wraz z godzinami przyjazdu i wyjazdu. Pozwoli to nie tylko na zapewnienie miejsca, ale również usprawni samo przyjęcie i odbiór auta. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę internetową lub telefonicznie. Jeśli masz pytania lub uwagi, nie bój się. - zapytaj podczas rozmowy lub dopisz pytanie w formularzu rezerwacji.

Przyjedź w ustalonym terminie

Trzymanie się (oczywiście w granicach możliwości) godzin przekazania auta, usprawni naszą pracę, a Państwu zaoszczędzi czas. Podobnie sprawa ma się z odbiorem auta.

Wyjmij jedzenie

Przed pozostawieniem auta na parkingu warto pozbyć się z niego wszelkiego jedzenia. Szczególnie jeśli wyjeżdżamy na dłużej. Słońce i wysokiej temperatury mogą spowodować, że po kilku dniach pozostawiona w aucie kanapka, zacznie żyć własnym życiem, a auto po odbiorze będzie wymagało solidnego wietrzenia. W zimie, warto z kolei wyjąć napoje, aby w razie przymrozków butelka czy pojemnik nie pękły i po powrocie dodatniej temperatury nie rozlały się nam po aucie.

Pamiętaj o dodatkowych usługach

Warto pamiętać również o możliwości zamówienia dodatkowych usług takich jak nocleg w hoteliku, transfer z i na lotnisko, czy mycie auta. Warto to zrobić podczas rezerwacji lub zdawania auta, tak abyśmy mogli przygotować i zaplanować wszystkie usługi.

Cennik Parkingu

1 dzien

60 pln

2 dni

60 pln

3 dni

65 pln

4 dni

70 pln

5 dni

70 pln

6 dni

75 pln

7 dni

80 pln

8 dni

80 pln

9 dni

90 pln

10 dni

90 pln

11 dni

100 pln

12 dni

100 pln

13 dni

110 pln

14 dni

120 pln

15 dni

120 pln

16 dni

130 pln


Aktualne ceny promocyjne