Darmowy transfer z parkingu na lotnisko - to duża korzyść dla klienta

Jeżeli ktoś podróżował samolotem z Warszawy, z pewnością wie z jakimi dodatkowymi atrakcjami wiąże się taka podróż. Jeżeli wybieramy się na lotnisko samochodem, z pewnością będziemy zmuszeni wybrać sobie parking. Jeżeli chcemy skorzystać z parkingu przy samym lotnisku, to problem dodatkowego transportu jest rozwiązany, jednak gdy chcemy skorzystać z tańszych, prywatnych rozwiązań w okolicy, będziemy musieli zastanowić się nad transportem na lotnisko.

Parking z transportem

W ramach naszej usługi proponujemy swoim klientom darmowy dowóz na lotnisko oraz odbiór po powrocie. Taka możliwość rozwiązuje wiele problemów i pozwala uniknąć podróżującym wielu dodatkowych stresów, dzięki czemu nie muszą się oni martwić o dodatkową organizację transportu.

Opinie o parkingu

Tak jak podczas wyboru innych usług i rozwiązań, warto i tutaj skorzystać z możliwości, jakie daje nam dzisiaj Internet i podeprzeć swój wybór opiniami innych użytkowników. Sprawdź nas.

Oczywiście ceny parkingów potrafią różnić się od siebie diametralnie. Bezpośredni wpływ mają na to oczywiście dodatkowe usługi. Pamiętajmy, aby dobrze przekalkulować poszczególne oferty, abyśmy mogli wybrać dla siebie najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Nasza oferta jest nie tylko bardzo atrakcyjna cenowo, ale również daje wiele możliwości takich jak: możliwość za dodatkową opłatą: wykonania przeglądu auta w trakcie Państwa podróży lub odpoczynku w naszym Hoteliku.

Cennik Parkingu

1 dzien

60 pln

2 dni

60 pln

3 dni

65 pln

4 dni

70 pln

5 dni

70 pln

6 dni

75 pln

7 dni

80 pln

8 dni

80 pln

9 dni

90 pln

10 dni

90 pln

11 dni

100 pln

12 dni

100 pln

13 dni

110 pln

14 dni

120 pln

15 dni

120 pln

16 dni

130 pln


Aktualne ceny promocyjne